Pierwsze spotkanie dzieci z Bogiem

Wprowadzenie dzieci do kościoła nie jest łatwe. Musimy zachęcić je w jak najlepszy sposób, gdyż przymus nie prowadzi do niczego. Dlatego też doskonałym pomysłem jest uczestnictwo w scholii kościelnej. Dzieci czują się ważne, chętnie uczestniczą nie tylko w próbach, ale Filmy promocyjne i w mszach czy nabożeństwach. Jest to doskonały sposób, aby każde dziecko poczuło pociąg i przywiązanie do kościoła. Schola Aniołki to jedna w wielu, które są prowadzone przez osoby świeckie, ale bardzo zaangażowane w codzienne życie kościoła.
Zmuszanie dzieci do konsultantka avon uczestniczenia w mszach świętych jest najgorszym rozwiązaniem z możliwych. Dlatego też często staramy się organizować dzieciom zajęcia w postaci śpiewu podczas uroczystości kościelnych. Dzieci chętnie w takich wydarzeniach uczestniczą. Śpiew wciąga. Dlatego też dzieci, które potrafią śpiewać, lubią dzielić się tym, co mają. Talent bowiem jest bardzo ważny, a jeśli dbamy o jego rozwój to będziemy poprawiać swoje umiejętności.
Rozwój muzyczny dzieci jest bardzo ważny, gdyż dzięki temu możemy mieć utalentowanych dorosłych, którzy dzielą się swoją muzyką z innymi.